Seholsevolt

Üdv a fellegek között...!

Gy.I.K.KeresésHomeTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Egy vagyok a sok közűl, mégis más

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Constantine
A Vadász

Hozzászólások száma : 54
Registration date : 2008. Aug. 12.

TémanyitásTéma: Egy vagyok a sok közűl, mégis más   Szer. Aug. 20, 2008 6:14 pm

A világ fordult egyet, aztán még egyet, s ím már minden a feje tetejére állt egyetlen egy apró pillanat alatt. Eltelt az idő, eltelt a perc, s nem maradt hátra más, mint a bugyuta emlékek sokasága, mik ellen tenni semmit sem tehettem. Hogy őszinte legyek, nem mindig viseltem ezt a nevet....Constantine...no igen...azóta lett ez így, hogy én magam is másabb lettem mint ami igazából vagyok. na jó, alapjában véve ez enyhe túlzás, de akkor is az igazságnak egy azon része, mit még elmondhatok.
Életem első szakaszában, volt rendes nevem, rendes állásom, rendes családom, feleségem, gyerekek...boldog élet, boldog pillanatokkal. Nevetés öröm, s mindaz, ami kell egy család életében.
Ám mint derült égből a villámcsapás, minden megváltozott egyetlen röpke pillanat alatt. Elvesztettem a családom, a munkám...az életem. nem...nem haltam meg. Annál rémesebb dolog történt. Végeztek családommal, pusztán azért, ami voltam. Az én hibámból történt. Akkor fogadtam meg, nem hagyom hogy másokkal is megtörténjen ez. Egyszerűen nem engedhetem meg. Nem voltam olyan állapotban igaz, hogy józan döntéseket hozzak, de mégis túl sok volt azt látni, hogy azok a magukat angyaloknak nevező vadállatok, a szemem előtt végeztek kedvesemmel. Megfogadtam, megkeresem, s saját kezem által leli meg halálát.
Hosszú évekbe telt, de megtaláltam, s visszadeportáltam a redves seggét oda, ahová valójában tartozik! Oda, akiknek játszik. Pontosan...tudom jól most mire is gondolsz...azt hiszed blabla az egész, pedig egy cseppet sem az. Attól a naptól fogva, én lettem Constantine...a Vadász...Az aki ha nem figyelsz, figyel téged..még úgy is, ha te még nem is tudsz róla. Vigyázz merre mész, mert én mindig ott vagyok. Figyelek...hallgatom az éter csodáját, s cselekszem, ha bármi gyanúsan természetfeletti történik...
Családom elvesztésével, új ember lettem...Érzelem mentes, senkivel sem törődő alak. Csupán a földi síkban való nyugalom az, mi fontos...s persze hogy életben maradjak...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Egy vagyok a sok közűl, mégis más
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ki vagyok én? (lételméleti kérdések)
» Ki vagyok én? (önismeret)
» Idős lélek teszt
» Asztrális álmok
» hány éves vagy valójában