Seholsevolt

Üdv a fellegek között...!

Gy.I.K.KeresésHomeTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Én vagyok, vagy mégsem? by Sorath

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sorath

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Aug. 15.

TémanyitásTéma: Én vagyok, vagy mégsem? by Sorath   Hétf. Aug. 25, 2008 11:44 pm

Tonho Otononak hívnak, hat évvel ezelőtt költöztem ide Spanyolországból. Szüleim már rég meghaltak, árvaházban nevelkedtem. Foglalkozásom a szenvedélyem, szociális munkás vagyok. Van két kutyám, mindkettő kan és a fajtájuk pedig boxer.
Kertesházban élek, amit sokan nem háznak, hanem rozoga szellemkastélynak neveznek. Mi mégis jó kis partikat csapunk itt a barátaimmal, a nevünk már eléggé közismerté vált az ilyen körökben.
Néha másnaposan is betántorgok dolgozni, hogy a kárhozatra ítélt lelkek utolsó sóhaját hallhassam, igazán elkötelezett vagyok.

És akkor a valóság:

Sorath vagyok, a bukott angyalok egyike, hat éve élek a Földön és népemnek teszek szolgálatot. Szociális munkásként olyan emberek bizalmába férkőzök, akik közelébe jutni más módon képtelenség lenne. Én vagyok az informátorok, Federheim kémeinek az egyike. (Igazából rettentően sokan vagyunk, sajnos)
A kastély melyben élek, megtörhetetlen varázslattal van védve, ezért is ragaszkodok hozzá annyira.
És, hogy kik a barátaim? Természetesen a többiek a fellegekből.
Nők és férfiak mind lelkesen szállnak alá Federheimből, hogy itt, nálam, a talajt érintve nyugodtan bulizzanak.
Hiszen a ház úgy is elrejti őket, ez az az előnyös képesség amiről beszéltem. Zavartalanul élek és eddig senki sem jött rá, hogy mi is vagyok valójában.
Volt már avatott barátnőm, mindent tudott rólunk, de még sem vette észre, hogy én is bukott vagyok. Ez lett a veszte. Ne is kérdezzétek, hogy hol kötött ki, mert magam sem tudom. Én csak leadtam a drótot, hogy a cafkának túl gyakran jár el a szája.
És, hogy mi az az utolsó sóhaj? Általában nem emlékszem. De nem is számít, látogatásom után megérkezik az egyik végrehajtó, hogy cselekedjen.
Így eléggé gonosznak tűnhetek, de higyjétek el nem vagyok az. Csak védem a népem, a városom.
És igazából néha jót is cselekszem, volt már olyan halandó akinek én adományoztam képességet vagy repítettem fel Federheim kapuja elé.
Tehát nem mondhatjátok, hogy rossz vagyok.
Ugye nem vagyok az?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Én vagyok, vagy mégsem? by Sorath
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ki vagyok én? (lételméleti kérdések)
» hány éves vagy valójában
» Ki vagyok én? (önismeret)
» Idős lélek teszt